خانه

Aetok Gas Equipment (suzhou) Co.,Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Aetok gas equipment (suzhou) co., LTD.یک شرکت با فناوری پیشرفته است که تحقیق و توسعه، ساخت، فروش و نصب تجهیزات جداسازی گاز را ادغام می کند.محصولات اصلی عبارتند از: ژنراتور نیتروژن جذب نوسان فشار دمای معمولی (PSA)، ژنراتور اکسیژن جذب نوسان فشار دمای معمولی (PSA)، ژنراتور نیتروژن جداسازی غشای فیبر توخالی، جذب نوسان فشار خلاء (VPSA) ژنراتور اکسیژن، تجهیزات تولید هیدروژن برای دریافت مایعات آمونیاک هیدروژن و متانول برای به دست آوردن هیدروژن تجزیه می شوند)، تجهیزات پالایش گاز، مهندسی حفاظتی سیستم پمپ بنزین و غیره.محصولات به طور گسترده در صنعت پتروشیمی، نیروگاه گاز، متالورژی فولاد، لاستیک تایر، الکترونیک، دارو، غذا، ذخیره سازی غلات و سایر زمینه ها استفاده می شود. محصولات به جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه، آفریقا، هنگ کنگ و تایوان و سایر کشورها صادر می شود. و مناطق، ثبات عملیات تجهیزات، ایمن و قابل اعتماد، توسط مشتریان داخلی و خارجی ستایش.
این شرکت طی سالیان متمادی متعهد به تحقیق و توسعه محصولات گازی با تکیه بر پشتیبانی قوی محصول و دانش حرفه ای، راه اندازی تیم فروش و خدمات با نوآورانه ترین توانایی ها بوده است، این تیم دارای استعدادهای حرفه ای فراوانی با کمال می باشد. تکنیک و تجربهدر عین حال، ما به شدت گواهینامه سیستم کیفیت بین المللی ISO9001:2015 و گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001:2004، فناوری تولید نفیس و سیستم مدیریت کیفیت عالی را اجرا می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تیم ما می تواند حرفه ای ترین راه حل های محصولات و کارآمدترین را به شما ارائه دهد. خدمات فنی.
AETOK همیشه به مفهوم "افراد، نوآوری فنی، کیفیت اول، مشتری اول، صداقت و اعتماد" پایبند است. تقویت آموزش کارکنان، معرفی فن آوری و استعدادهای پیشرفته، توسعه و کشف فناوری ها و فرآیندهای جدید، تقویت مدیریت برای بهبود توانایی جامع ، بهبود رقابت اصلی، ایجاد یک موقعیت برد-برد، برای ارائه ارزش اصلی فناوری و محصولات به مشتریان.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

ما در حال افزایش مقیاس تجارت و مشتریان در سراسر جهان هستیم.ما با شهرت خوب خود اعتماد مشتریان خود را جلب کرده ایم.این به نوسازی کشور ما و ارتقای مبادلات اقتصادی و فنی با سایر نقاط جهان کمک می کند.ما همچنین مشتاق تقویت دوستی با سایر کشورها و ایجاد تأثیر مثبت هستیم.

ما صمیمانه امیدواریم که شما و ما با هم، دست در دست هم آینده ای باشکوه بسازیم.

Aetok Gas Equipment (suzhou) Co.,Ltd.
1
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

نوع کسب و کار

تعداد کارمندان : >100

فروش سالانه : >500000

سال تاسیس : 2015

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%